GUNNAR NORRMAN. "Strandklippa". Torrnål. Signerad och daterad 1975.

39753. GUNNAR NORRMAN. "Strandklippa". Torrnål. Signerad och daterad 1975.

30 exemplar. 12,5 x 18 cm.

Blad gulnat. Mindre fläckar.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 exemplar. 12,5 x 18 cm.

Blad gulnat. Mindre fläckar.

Gunnar Norrman (1912–2005)

Antal besök: 1 236