OKÄND KONSTNÄR. Oljemålning på duk, signerad C Lindström.

397517. OKÄND KONSTNÄR. Oljemålning på duk, signerad C Lindström.

Kustbild, 40x28.

Torrsrprickor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustbild, 40x28.

Torrsrprickor, slitage.

Antal besök: 1 459