KAKBURK, plåt, Huntley & Palmers Biscuits England.

397494. KAKBURK, plåt, Huntley & Palmers Biscuits England.

I form av "Toby Jug". Höjd ca 16 cm.

Slitage, färgbortfall, bucklor, rost. Retuscheringar, troliga lagningar på insida grepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 219