LOUIS SPARRE. Torrnålsgravyr, "Stockholm från Kastellholmen", signerad samt daterad 1927.

397484. LOUIS SPARRE. Torrnålsgravyr, "Stockholm från Kastellholmen", signerad samt daterad 1927.

Bildyta 13,5 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram samt något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 13,5 x 19 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 531