STOLAR, ett par, mörkbetsad ek, tidigt 1900-tal.

397483. STOLAR, ett par, mörkbetsad ek, tidigt 1900-tal.

Skuren dekor med äpple.
Höjd 97 cm, sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor med äpple.
Höjd 97 cm, sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 905