SKÄNKSKÅP, fanerad ek, skuren dekor med äpple.

397480. SKÄNKSKÅP, fanerad ek, skuren dekor med äpple.

Underdel med skåp och 2 lådor.
Höjd 191 cm, bredd 125 cm, djup 50 cm.

Fanerskador, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 979