Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ARNOLD ERES. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1965.
397408. ARNOLD ERES. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 1965.
ca 43 x 43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 43 x 43 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 554