STOLAR, 4 st, Göteborgsstolar, 1800-tal.

397398. STOLAR, 4 st, Göteborgsstolar, 1800-tal.

Rygghöjd 87,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 stol med omfattande skador.
1 stol med lagad ryggbricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 87,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 stol med omfattande skador.
1 stol med lagad ryggbricka.

Antal besök: 1 178