VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare del.

397397. VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare del.

Tvådelat vitrinskåp, nedre delen med bakomliggande hyllplan
Övre delen med vitrindel
Längd 168, bredd 43, höjd 208 cm.

Repor, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Övre delen med vitrindel

Repor, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 200