SPEGEL med KONSOLLBORD, rokokostil, 1900-tal.

397373. SPEGEL med KONSOLLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Spegelns höjd 142, bredd 52
Konsollbordets bredd 65, djup 23,5, höjd 62,5 cm.

Smärre bruksslitage, fläckar på konsollbordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns höjd 142, bredd 52

Antal besök: 823