VITRINSKÅP, glasad överdel med hyllor och underdel med fyra lådor.

397365. VITRINSKÅP, glasad överdel med hyllor och underdel med fyra lådor.

Mahognybetsad.
Höjd 178 cm, bredd 120 cm, djup 40 cm.
1900-talets senare del.

Smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognybetsad.
1900-talets senare del.

Smärre fanerskador.

Antal besök: 734