FIGURNER, 2 st, keramik, Bo Fajans, 1900-tal.

397317. FIGURNER, 2 st, keramik, Bo Fajans, 1900-tal.

Apa samt björn, höjd ca 10 resp. 15 cm.

Slitage, inristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, inristningar.

Antal besök: 1 058