BARNSERVIS, 8 delar, flintgods, "Walt Disney", Rörstrand.

39731. BARNSERVIS, 8 delar, flintgods, "Walt Disney", Rörstrand.

Dekor av tomtar. 5 koppar med fat, 2 kannor samt 1 skål.

Skål med lagning. Ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 852