PARTI SILVER 4 delar, bland annat troligen Friedrich Reusswig Hanau tidigt 1900-tal.
397256. PARTI SILVER 4 delar, bland annat troligen Friedrich Reusswig Hanau tidigt 1900-tal.
Skålfat med grepp, troligen Friedrich Reusswig Hanau, längd ca 16 cm.
Skålfat, stämplad 800, längd ca 16 cm.
Skål på fot stämplad 830S samt IW/MI, höjd ca 8 cm.
Sked, GEWE, längd ca 9,5 cm.
Total vikt ca 325 gram.
Sked, GEWE, längd ca 9,5 cm.
Total vikt ca 325 gram.