VITRINSKÅP MED SPEGEL, mahogny, Jugend, 1900-talets första kvartal.

397247. VITRINSKÅP MED SPEGEL, mahogny, Jugend, 1900-talets första kvartal.

Höjd 150 cm
Bredd 58 cm
Djup 36 cm
Elektrifierat.

Bruksslitage
2 ben med äldre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150 cm
Bredd 58 cm
Djup 36 cm
Elektrifierat.

Bruksslitage
2 ben med äldre lagningar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 002