GOLVLAMPA, metall, höj och sänkbar, Elidus, 1900-talets mitt.

397241. GOLVLAMPA, metall, höj och sänkbar, Elidus, 1900-talets mitt.

Golvlampa med två ljuspunkter, höjden justerbar samt vinkeln på lamporna. Lampkupor i plast klädda med textil
Höjd ca 146 cm.

Repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 146 cm.

Repor, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 953