BÄGARE, tenn, stämplad Ystad Tenn, 1941.

397082. BÄGARE, tenn, stämplad Ystad Tenn, 1941.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage, mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Bruksslitage, mindre buckla.

Antal besök: 1 399