FIGURINER, 3 st, Porslin, Casades, Spanien.

397025. FIGURINER, 3 st, Porslin, Casades, Spanien.

Kvinna med parasoll, höjd 29 cm, signerad i botten.

Flicka med hundvalp, höjd 25 cm, signerad i botten.

Sittande flicka med hund, höjd 23 cm, signerad i botten.

Bruksslitage, kvinnan med parasoll saknar vänster tumme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 021