ASSIETTER, 4 st, Kina, 1800-tal.

39696. ASSIETTER, 4 st, Kina, 1800-tal.

Dekor av landskap i underglasyrblått. Diameter 19 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 730