ULF VALDE JENSEN. Djurvärld, färglitografi 27/35, signerad och daterad Ulf Valde Jensen 1971.

396931. ULF VALDE JENSEN. Djurvärld, färglitografi 27/35, signerad och daterad Ulf Valde Jensen 1971.

Ulf Valde Jensen (1945 - ).
Bildmått 50 x 39 cm.
Rammått 67 x 57 cm.
Glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ulf Valde Jensen (1945 - ).
Bildmått 50 x 39 cm.
Rammått 67 x 57 cm.
Glasad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 607