REMMARE, 9+7 st, bl.a Trelleborg.

396859. REMMARE, 9+7 st, bl.a Trelleborg.

7 st remmare med cuppa i olika färger samt etsad dekor, flertalet etikettmärkta Trelleborg, höjd 12 cm. 9 st glas, höjd 15 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 243