PARTI SILVER, 6 delar, Sverige, Portugal och Finland, 1900-tal.

396838. PARTI SILVER, 6 delar, Sverige, Portugal och Finland, 1900-tal.

Skål med gallerkant, Portugal, stämplad efter 1938, ca 11x11 cm
Ljusstakar, ett par, Finland, höjd ca 8 cm
Skål samt 2 st bägare med träfötter, GAB, Sverige, höjd 5-10 cm

Total vikt ca 460 g.

Slitage, bucklor och gravyr, ljusstakar fyllda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 460 g.

Antal besök: 618