KEVORK ZABOUNIAN. "Väntan", Komposition, färglitografi, numrerad 53/170, signerad.

396833. KEVORK ZABOUNIAN. "Väntan", Komposition, färglitografi, numrerad 53/170, signerad.

Bladstorlek 77 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 77 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 609