ROBERT RAUSCHENBERG. Louisiana 1980, färglitografi 32/150, signerad och daterad Rauschenberg - 80.

396792. ROBERT RAUSCHENBERG. Louisiana 1980, färglitografi 32/150, signerad och daterad Rauschenberg - 80.

Robert Rauschenberg (1925-2008).
Motiv: Utställning i Louisiana 20 sept - 23 nov 1980.
Bildmått 79 x 57 cm.
Rammått 96 x 74 cm.
Glasad.

Robert Rauschenberg (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 79 x 57 cm.
Rammått 96 x 74 cm.
Glasad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 623