FIGURIN, parian, flicka, Alice Nordin, Gustavsberg 1914.

396791. FIGURIN, parian, flicka, Alice Nordin, Gustavsberg 1914.

Höjd ca 24 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 1 481