FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. Komposition. Färglitografi. Signerad Hundertwasser i trycket.

39678. FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. Komposition. Färglitografi. Signerad Hundertwasser i trycket.

64x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x44 cm.

Antal besök: 1 687