ÅKE HOLM. Linoliumtryck, 6 st, numrerade, signerade.

39670. ÅKE HOLM. Linoliumtryck, 6 st, numrerade, signerade.

21 x 17,5 cm.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 17,5 cm.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 3 007