GILLIS MAGNUSSON. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad -46.

396695. GILLIS MAGNUSSON. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad -46.

36 x 36 cm.

Smärre repor och fläckar.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 36 cm.

Smärre repor och fläckar.

Gillis Magnusson (1908–1995)

Antal besök: 690