SERVISDELAR, 29 delar, porslin, "Blåsippa", Hackefors.

396671. SERVISDELAR, 29 delar, porslin, "Blåsippa", Hackefors.

11 koppar med fat, 12 assietter, vas, ett par ljusstakar, sockerskål, gräddkanna, kakfat, askfat.

Bruksslitage. Enstaka med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 899