GUNNAR STENBERG. Kustlandskap, 3 st, olja på duk, signerade.

396630. GUNNAR STENBERG. Kustlandskap, 3 st, olja på duk, signerade.

Dagmått 15 x 21 cm.
Falsmått 16 x 22 cm.
Dagmått 26 x 34 cm.
Falsmått 27,5 x 35,5 cm.

Färgbortfall, krakeleringar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 15 x 21 cm.
Falsmått 16 x 22 cm.
Dagmått 26 x 34 cm.
Falsmått 27,5 x 35,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 435