MARIA SEGERSTRÖM. Tuppar, etsning 1/30, signerad Maria Segerström.

396563. MARIA SEGERSTRÖM. Tuppar, etsning 1/30, signerad Maria Segerström.

Bildmått 11 x 10 cm.
Rammått 31 x 31 cm.
Glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 11 x 10 cm.
Rammått 31 x 31 cm.
Glasad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 821