TOBAKSBURK med lock, lergods, 1800-tal.

396544. TOBAKSBURK med lock, lergods, 1800-tal.

Märkt NT Fabrik. Höjd ca 23 cm.

Omfattande slitage och skador, knopp lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 871