ELIS LINDGREN. Cop efter. Olja på uppklistrad duk.

396496. ELIS LINDGREN. Cop efter. Olja på uppklistrad duk.

58 x 86.

Krackelyr, repor, smuts, retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 86.

Antal besök: 1 620