STOLAR, 4 st Göteborgstolar, 1900-tal.

396485. STOLAR, 4 st Göteborgstolar, 1900-tal.

Mahogny.

Bruksslitage, något kantstötta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Antal besök: 1 318