OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Borgholms slottsruin. Olja på duk, signerad O. Westergren och daterad 1928.

396451. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Borgholms slottsruin. Olja på duk, signerad O. Westergren och daterad 1928.

42 x 55 cm.

Krackelyr, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 55 cm.

Krackelyr, smuts.

Antal besök: 1 884