BORD, lövträ samt kakelplattor av Edmund Pedersen, 1950-tal.

396434. BORD, lövträ samt kakelplattor av Edmund Pedersen, 1950-tal.

Längd 53 cm. Bredd 38 cm. Höjd 51 cm. Signerad. Mässingsskodda fötter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 966