DAMARMBANDSUR, Gucci, gulddoublé, 1900-talets andra hälft.

396430. DAMARMBANDSUR, Gucci, gulddoublé, 1900-talets andra hälft.

Diam 26 mm.
Boetten märkt "3000L".
Originalfodral och presentkartong medföljer.

Visst ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 26 mm.
Boetten märkt "3000L".

Antal besök: 1 148