RÅTTSVANSSKED, silver, England, troligen tidigt 1700-tal.

396418. RÅTTSVANSSKED, silver, England, troligen tidigt 1700-tal.

Längd 20,5 cm.
Vikt 76 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20,5 cm.
Vikt 76 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 968