DALAHÄST, 43 cm hög, bemålat trä, 1900-talets andra del.

396405. DALAHÄST, 43 cm hög, bemålat trä, 1900-talets andra del.

Höjd 43 cm vid öronen, mankhöjd 29 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färg avskavd på vissa delar. Sprickor.
Nötta öron.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.
Nötta öron.

Antal besök: 2 719