SOFFBORD, ek, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1970-tal.

396392. SOFFBORD, ek, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1970-tal.

Utfällbart soffbord i ek. Hjultrissor. Etikettmärkt.
Längd 125 cm. Bredd 77 + 38 + 38 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 506