HELMUT WEBER. "Körsbärskornell-träd". Olja på duk, signerad.

396382. HELMUT WEBER. "Körsbärskornell-träd". Olja på duk, signerad.

Ca. 26x22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 26x22 cm.

Antal besök: 9 008