ALLAN EBELING. Skulptur, brons, signerad AE och daterad 67.

396299. ALLAN EBELING. Skulptur, brons, signerad AE och daterad 67.

Höjd ca. 20,5 cm.

Märkt Torshälla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20,5 cm.

Märkt Torshälla.

Antal besök: 2 572