DAMARMBANDSUR, armband i silver-925, design Jan Stockmarr - Danmark, 1970/80-tal.
396289. DAMARMBANDSUR, armband i silver-925, design Jan Stockmarr - Danmark, 1970/80-tal.
Boett i rostfritt stål.
Design Jan Stockmarr - Danmark.
Bruttovikt = 40 gram.
Stämplat silverarmband med kattfot.
Diameter invändigt 16,5 cm.
Armbandets öppning 28 mm.
Mekaniskt urverk.
Boett i rostfritt stål.
Bruttovikt = 40 gram.
Diameter invändigt 16,5 cm.
Armbandets öppning 28 mm.
Mekaniskt urverk.