HÖG HATT, svart, Elhå, omkrets invändigt 58 cm + HATTASK, svart.

396187. HÖG HATT, svart, Elhå, omkrets invändigt 58 cm + HATTASK, svart.

Hattask grå, höjd 28,5 cm, tillhör den höga hatten, 1900-tal.
Halvrund hattask, svart, höjd 26 cm, 1900-tal.

Hög hatt av bra kvalitet.
Grå hattask med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hög hatt av bra kvalitet.
Grå hattask med slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 623