DAMVÄSKA, svart skinn, Betty Barclay + 18 st SKÄRP, 1900-tal.

396185. DAMVÄSKA, svart skinn, Betty Barclay + 18 st SKÄRP, 1900-tal.

Damväska, bredd 35 cm.
18 st skärp, olika slag, längder ca 80 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damväska, bredd 35 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 337