Design Marianne Westman.
Skål, höjd 20 cm, nr L-2, liten nagg kanten.
Spegel, diameter 30,5 cm, nr 15 F-8.
Handspegel med handtag, höjd 9 cm, diameter 12,5 cm, kantslitage spegelglaset.
Askkopp, höjd 6 cm, diameter 14,5 cm, nr R-6.
Handspeglar, 2 st, höjd 6,5 cm + diameter 9 cm, höjd 6 cm + diameter 7 cm, slitage glaset.
Design Marianne Westman.