Kopp GAB 1958 höjd 5 cm.
Askfat ESM 1951 diameter 7 cm.
Fat GEWE 1961 längd 8,5 cm.
Fat längd 17 cm.
Hållare för visitkort(?) utan stämplar och troligen lagning i foten höjd 6 cm.
Kopp GAB 1958 höjd 5 cm.
Fat GEWE 1961 längd 8,5 cm.
Fat längd 17 cm.