BYRÅ, gustaviansk, 1700-tal, med kalkstensskiva, vapendekor i intarsia.

396127. BYRÅ, gustaviansk, 1700-tal, med kalkstensskiva, vapendekor i intarsia.

Byrå, björk, kalkstensskiva, med tre lådor.
Bredd 78 cm
Djup 44 cm
Höjd 107 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 78 cm
Djup 44 cm
Höjd 107 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 778