KARMFÅTÖLJ, "Elton", Björn Afdal, Nesjestranda møbelfabrik, Norge, 1960-tal.

396065. KARMFÅTÖLJ, "Elton", Björn Afdal, Nesjestranda møbelfabrik, Norge, 1960-tal.

Stämpelmärkt "Made in Norway".

Slitage, stötmärken. Torkad stoppning med renoveringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 774