BORDSPENDYL, förgylld, 1800-tal.

39599. BORDSPENDYL, förgylld, 1800-tal.

Krön av pojke och hund. Trol Frankrike , senempire.
Höjd 45 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 548